5 urodziny Eksperymentalnie.com i Jesienne Śniadanie

Dziś o tym jak połączyliśmy jesienne śniadanie i kolejną rocznicę prowadzenia bloga, tzw. urodziny bloga :)

Jeszcze nie doszłam do siebie po ostatniej sobocie, emocje wciąż żywe, a radość mnie rozpiera.
Dlaczego? Co się działo w sobotę? Mój blog skończył 5 lat! Obchodził 5 urodziny- 5 lat gotowania, 5 lat pisania, 5 lat to bardzo długo.
Z jednej strony to śmieszne obchodzić 5 urodziny bloga, jednak to dla mnie bardzo ważny dzień- świadczy o moim samozaparciu, systematyczności (dobra ostatnio z nią gorzej, ale tyle się dzieje) i chęci nauki.

Co roku 14 września podsumowywałam co się nauczyła, co dało mi blogowanie i gotowanie, w tym roku odsyłam Was tylko do tych wpisów, dziś natomiast skupię się na samym evencie.

4 urodziny
3 urodziny
2 urodziny 
1 urodziny

W tym roku nie świętowałam sama. Dołączyli do mnie zarówno czytelnicy, jak i znajomi oraz osoby, które znałam/nie znałam z serwisu Yelp.pl i było wspaniale!
Zacznę od krótkiej fotorelacji, bo zdjęcia są najfajniejsze zawsze :)

Jesienne śniadanie i urodziny bloga – tak było:

1. Przygotowania, krojenie, siekanie, dekorowanie- 2 godzinny intensywnej pracy 4 niestrudzonych kobiet!

wspólne śniadanie

jesienne_śniadanie4

Wspólne gotowanie i jesienne śniadanie jest zarówno dla najmłodszych, starszych i trochę starszych! Pani Babci dziękujemy za uśmiech i przyjęcie funkcji głównego Jurora!

jesienne_śniadanie5

jesienne_śniadanie2

2. Partnerzy zajęli cały stół, kochamy Was!

jesienne_śniadanie1

3. Przyszli goście, były prezenty! Lodzik i Kurczaczki wywołały łzy radości na mojej twarzy!

jesienne_śniadanie6

4.Robiliśmy kanapki, wybieraliśmy najciekawsze i rozdawaliśmy nagrody!

jesienne_śniadanie7

Wiecznie zaczytanych ciężko było oderwać od książek! ;)

jesienne śniadanie

jesienne śniadanie

Ale od początku. Od kilku miesięcy kombinowałam co tu zrobić na 5 rocznicę bloga. Myślałam w sumie tylko o jakimś konkursie, ale poznałam Karolinę, Community Manager Yelp.pl, która aktywnie organizowała różne imprezy dla społeczności Yelp i mnie tym zaraziła. Potem pojawił się DinnerClub.pl i wsiąkłam w wspólne gotowanie całą sobą. Kolegom z zespołu DinnerClub bardzo dziękuję za zarażenie mnie projektem i przepraszam za zachowywanie się jak wredna baba (czasem mam wrażenie że jest nas dwie ;)).

Postanowiłyśmy z Karoliną zrobić coś razem, połączyć społeczność Yelp i DinnerClub. Ludzi kochających dobre jedzenie chcieliśmy zarazić gotowaniem, wspólnym gotowaniem. Wymyśliłyśmy sobie kolorowe śniadanie na świeżym powietrzu, jednak jak to z planami bywa, trochę nam się wszystko przesunęło i z letniego śniadania musiałyśmy zrobić jesienne :) Miałyśmy dosyć duży problem ze znalezieniem miejsca na to spotkanie, jednak z pomocą przyszło biuro coworkingowe ClockWork! Dziękujemy bardzo i obiecujemy się odwdzięczyć jeszcze :)
Jeśli szukacie miłego miejsca do pracy, nie chcecie znów szukac odpowiedniego lokalu, gdzie kelner będzie Wam zaglądał do kubka to polecamy ClockWork. Oprócz typowych biurek i sal konferencyjnych mieści się tam biblioteka- ludzie przynoszą książki by inni mogli je wypożyczyć i przeczytać. Świetna idea!

Przygotowań było ogrom. Planowanie, szukanie miejsca, zakupy w Tesco i potem szukanie partnerów. Chciałyśmy by wszystko było idealnie, by każdy wspominał ten dzień bardzo długo, by każdy wyszedł zadowolony. Tak naprawdę udało nam się zrealizować może 70% tego co planowałyśmy, ale myślę, że goście byli zadowoleni!

Ja wyszłam tak pozytywnie naładowana, tak zmęczona, tak… odsypiałam wszystko bardzo długo :)

Ogromne podziękowania dla:
Tesco – za jedzenie i pozytywne wsparcie
ClockWork – za miejsce i miłe przyjęcie
Cooklet.com i Cook’d – za wsparcie i nagrody :)
Wydawnictwo Czarna Owca – za książki (piękne, chcę tez taką! ;))
Kokai.pl – za zniżkę na zakupy produktów NewVita Lash oraz za… ;)
Mai, Kasi i wszystkim obecnym!

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz