Zapraszam na wspólne śniadanie!

Pora na świętowanie i wspólne śniadanie. Dlaczego? Bo jest ku temu wielka i zacna okazja :)

Minęło 5 lat. Z jednej strony długich lat, z drugiej- jeju jak szybko!
I tak też w sobotę 14.09.2013 r. Eksperymentalnie.com obchodzi swoje 5 urodziny!
Niby co to znaczy: urodziny bloga, to nie człowiek, jakie urodziny. A jednak dla mnie to ważny dzień. Świadczy o mojej wytrwałości, samozaparciu i umiłowaniu do gotowania- czytajcie do końca, moja dobra rada ;)

Przez te 5 lat nauczyłam się wiele, parówka z bułką to już nie jest jedyna rzecz jaką potrafię zrobić. Dzięki Eksperymentalnie.com nauczyłam się piec chleb, robić kotlety i być „mistrzem” słodkości. Ludzie zaczęli u mnie zamawiać jedzenie, znajomi prosić o upieczenie czegoś na spotkanie, a ja nauczyłam się gotować nawet dla 100 osób. Nigdy bym nie sądziła, że tak się stanie.

wspólne śniadanie

 

jesienne śniadanie z eksperymentalnieAby uczcić ten dzień wraz z serwisem Yelp.pl, DinnerClub.pl oraz biurem coworkingowym ClockWork robimy imprezę! No dobrze, to będzie raczej późne, leniwe śniadanie, tortu nie będzie ;)
Będziemy wspólnie robić sobie pyszne śniadania, poznawać się i cieszyć gotowaniem.
A dla najbardziej zaangażowanych będą prezenty, fajne prezenty :)
Jeśli chcecie mnie poznac, pogadać, wspólnie zjeść posiłek to zapraszam. Dołączcie do wydarzenia na FB lub DinnerClub i stawcie się o 12 w sobotę na Zamiany 8. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona proszę o 100% pewności że przyjdziecie nim się zapiszecie. Nie zabierajcie przyjemności innym chętnym ;)

Więcej informacji tutaj.

Tak to mniej więcej było:

urodziny_bloga

wspólne śniadanie

 

Ważna informacja! Prezenty, o których piszę (m.in. bony do FabrykaForm.pl) oraz książki nie tylko kulinarne dotrą do nas dzięki przyjaciołom eksperymentalnie.com, czyli: Cooklet.com, Tesco, Orange i Kokai.pl :) Czyli na bogato!

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

4 odpowiedzi

Dodaj komentarz