Kilka słów o autorce, czyli o Kurczaku

kurczakTo nie będzie kilka słów, bo podobno autopromocję mam w małym paluszku i lubię pisać o sobie.

To nie będzie też standardowy opis typu- Cześć, Mam na imię Agata i lubię gotować…- ja nie jestem standardowa i standardowo opisać się mnie nie da.

Zowią mnie Kurczak, choć na imię mi Agata (Aga).  Historia Kurczaka jest długa i zawiła, opisywać jej nie będę, chętnie opowiem przy kawie i ciasteczku.

Ciężko określić skąd pochodzę, to też zawiłe i skomplikowane, ale aktualnie przebywam w Warszawie i jeśli nie porwie mnie jakiś książe na czarnym rumaku to tu zostanę długo, bo kocham stolicę naszą.

Chyba nie muszę pisać, że uwielbiam gotować? Choć nie ukrywam, że moje początki w kuchni nie były łatwe, co widać m.in. tu i tu i tu itd.  Potrawy gorzej niż dziwne, zdjęcia tragiczne, ale w miarę upływu czasu, zdobywania kulinarnych znajomości i zdolności, widać już jakąś poprawę.

makaron

Staram się prowadzić zdrową kuchnię i promować przepisy ze zdrowymi ziarnami: quinoa, amarantus czy orkisz. Od jakiegoś czasu jestem też na diecie bezglutenowej, choć w tej kwestii zdarza mi się zgrzeszyć ;) Nie pogardzę też dobrym kebabem czy jakimś gotowcem, ale wszystko z umiarem.

Z miłości do makaronów wszelkiej maści powstał we współpracy z drugą fanką makaronów blog Pasta&Basta, na który serdecznie zapraszam.

Na Pasta&Basta znajdziesz mnóstwo ciekawych przepisów na makaron, a także recenzje restauracji, w których możesz zjeść danie z makaronem.

Nie lubię, gdy nic się nie dzieje – stąd wszędzie mnie pełno, ciągle gdzieś pędzę i coś robię – oczywiście narzekam na brak czasu, ale kto kobiecie dogodzi? ;)

snapchat  Znajdziesz mnie tu:

  Facebook

  Twitter jako aga_kurczak

  Snapchat jako agata-kurczak

  Instagram jako aga_kurczak

  Pinterest jako eksperymenty ;)

Youtube jako eksperymentalnieTV 

 

A jeśli macie jakieś pytania to zapraszam, odpowiem na każde :)
Napisz do mnie: aga[at]eksperymentalnie.com

Zapisz się do mojego newslettera, w którym fajne rzeczy będę Ci wysyłać :) KLIK

 

Pierwsze zdjęcie/rysunek wykonany jest przez Sonię Tattam