Zmiany na Eksperymentalnie.com

Jak pewnie zauważyliście zaszły pewne zmiany na blogu. I to nie małe zmiany- zmieniło się logo, szablon, znikły kategorie “jedzoniowe”, a pojawiły się nowe “eksperymentalne”.
Kurczaki dwaDlaczego tak? Co sie stało? Gdzie jest ten słodki, żółty kurczaczek w czapce kucharza?
Ewoluowałam ja, zatem blog też musiał ewoluować.
Gdy zakładałam eksperymentalnie.com, podjęłam wyzwanie: nauczę się gotować.
Eksperymentowałam z przepisami, składnikami i smakami. Powstawały dziwne kombinacje, a ja wkraczałam na coraz wyższy poziom kulinarnego wtajemniczenia. W pewnym momencie zauważyłam, że już nie eksperymentuje, po prostu tylko gotuje i chyba czas najwyższy obrać sobie nowy cel, zacząć eksperymentować nie tylko w kuchni.

Przez miniony rok szukałam siebie, szukałam swoje miejsca, tego kim jestem i co chcę robić. Pomysłów było wiele, prób i porażek też całkiem sporo, ale chyba znalazłam swój “złoty środek”.

Oczywiście to nie jest tak, że porzucam gotowanie, oj nie, jeszcze długa droga przede mną, a pomysłów na eksperymentowanie w kuchni mam wiele. Po prostu teraz wkraczam z eksperymentami na inne pola. Będe eksperymentowała zarówno w kuchni, jak i na sobie czy w wielkim świecie. Będę eksperymentowała z ludźmi (nie nie na ludziach) i w sieci.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli ;)

Prawie bym zapomniała!
Całuśne podziękowania za wsparcie i pomoc, wszystkich nie wymienię, którzy maczali w tym palce, ale najwięcej “ucierpieli”/pomogli w mym odnajdowaniu się:
WhyBlack.pl – Kurczak to ich dzieło!
OneMilk.pl – za szablon, pomoc, wsparcie
– #calaona, czyli Ewa – za te długie, wielogodzinne rozmowy :*

Spodobał się wpis?
Podziel się.