Wybieramy najlepszy warszawski lokal :)

Nie wiem czy wiecie, ale jak nie wiecie to się teraz dowiecie, że w dniach 16-18 listopada odbędzie się w Warszawie I stołeczny konkurs na najpopularniejsze lokale gastronomiczne „Korona Smakosza”.

Celem owego konkursu jest zarówno promocja warszawskich lokali, jak również wyłonienie tego, który cieszy się dobrą opinią jego klientów, czyli po części i moją :)

Lokale zostaną ocenione aż 9 kategoriach takich jak smak potraw, wystrój lokalu, jakość obsługi, czy atmosfera, która jest dla mnie także bardzo istotna.

W plebiscycie bierze udział aż 272 restauracji, barów i kawiarni, a ten naj zdobędzie tytuł „Korony Smakosza”.

W czasie trwania plebiscytu odwiedzający lokale będą mogli skorzystać również ze zniżek na wybrane propozycje z menu. Patronat na akcją objęły redakcje stołecznej „Gazety Wyborczej” i „Co Jest Grane” oraz serwis warszawa.gazeta.pl.

Lokale biorące udział w akcji są oznaczone specjalnymi plakatami ze znakiem „Korona Smakosza”. Ich pełną listę będzie można również znaleźć na stronach: www.makro.pl, www.warszawa.gazeta.pl.

MAKRO Cash & Carry zaprosiło mnie do udziału w akcji i odwiedzeniu kilku lokali, zjedzeniu pysznego (mam taką nadzieję ;) ) posiłku i opisanie swoich wrażeń na blogu.

Zatem przez następne dwa tygodnie możecie się spodziewać tu przynajmniej dwóch recenzji warszawskich restauracji, a także i na makaroniarach coś się pojawi, bo jakby mogła z Oczkiem nie pójść na jakąś pastę ;)

A jakie to będą lokale?

Obiecuję, że już niebawem się o tym dowiecie, a moje relacje będą jak zawsze zakręcone ;)

Wpis powstał we współpracy z firmą MAKRO Cash&Carry.

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

4 odpowiedzi

Dodaj komentarz