Od samotności wolę towarzystwo

Kurczaki to zwierzęta stadne. Wcześniej myślałam, że bardziej samotniki, ale teraz już wiem, że nie.

Skąd to wiem?
A to bardzo proste i widoczne. Jęczę i narzekam, że chcę chwili spokoju, że chcę posiedzieć sama w domu, odpocząć, poczytać książkę, no i gdy taki weekend mi się trafi to co robię? Już koło sobotniego południa szukam towarzystwa, bo mi smutno jakoś. Lubię ciszę i spokój, ale w otoczeniu ludzi. Nawet gotować wolę ze znajomymi, jakoś tak weselej i ciekawiej. Ja się uczę nowych rzeczy, znajomi też się czegoś tam się uczą i jest fan, a potem nagroda w postaci czegoś do jedzenia.
Bo robić można proste rzeczy jak koktajle…

2014-07-30

Albo trochę bardziej kolacyjne jak sałatki

2014-07-29

Albo można tez wspólnie coś upiec- np. muffinki z jajem, pfu pfu z malinami ;)

Hashtag #wspolnegotowanie jest częsty na blogu lub na facebooku. A teraz do tego doszedł hashtag #Friendsie .

Czym jest #friendsie?
To taka lepsza wersja #selfie, bo pokazuje ludzi, przyjaźń, uczucia i jest przeciwieństwem introwertyzmu, narcyzmu i “ja sam”. Wolę to od zwykłego #selfie, którego zresztą nie lubię robić, bo kim jestem by sobie fotki pstrykać, nic ciekawego nie pokazuję, natomiast inni ludzie wnoszą do zdjęcia coś nowego, świeżego, ciekawego!

Kurczak jest fajny, ale ile można go oglądać ;)
Idea #friendsie zrodziła się przy udziale Lorda Somersby, który chce pokazać, że ważne są relacje międzyludzkie, a nie tylko samo “ja”. #Friendsie promuje wspólną zabawę, np. zabawę w gotowanie! :)

I ważna informacja dla Was! Lord Somersby będzie monitorował sieć, wychwytywał zdjęcia (Friendsie) otagowane #Friendsie #Somersby i wysyłał nagrody niespodzianki. Lord będzie widział wszystkie zdjęcia z Twittera, Instagramu oraz te, które na Facebooku zostały opublikowane jako posty publiczne. Więc działajcie i #friendsie-ujcie! Bo #selfie już nie jest tak fajne! :)

A od Lorda Somersby otrzymałam paczkę. Oczywiście z Somersby, ale i ze sprzętem do robienia #Friendsie – wsadzasz telefon, ustawiasz samowyzwalasz i robić fotki niczym z Hollywood ;)

2014-07-31

Wpis powstał we współpracy z firmą Somersby

Spodobał się wpis?
Podziel się.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze