Śniadanie na Mokotowie – Moko-tuff

Ostatnio pisałam o Targu śniadaniowym na Mokotowie jako ciekawej opcji na niedzielne śniadanie na świeżym powietrzu. Jednak gdy jest zimno, a ja mam ochotę zjeść w niedzielę śniadanie “na mieście” to wybieram jednak inne miejsca.

Dziś o tym gdzie lubię jeść śniadanie na Mokotowie – tu mieszkam, więc tu jadam najczęściej.

Opisywałam już Wam Bułkę przez bibułkę (śniadaniownia, która od jakiegoś czasu jest też w centrum), dziś pora na Moko-tuff – miejsce, które lubię z wielu względów.

śniadanie na mokotowie 1

Dlaczego lubię Moko-tuff?
Podoba mi się wystrój. Jest przestronnie, lekko, bez zbędnych bibelotów i ozdób, zawsze jasno i przytulnie.

Oprócz oferty śniadaniowej mają tu także sałatki, zupy, dania obiadowe i różne koktajle. Można zatem tu zaglądnąć o każdej porze dnia – na śniadanie, lunch/obiad, kawę i deser lub na kolację.

Mają też planszówki, ale niestety już niekompletne i mały wybór – to do poprawy- taka mała sugestia ;)

śniadanie na mokotowie  moko tuff

Śniadania w Moko-tuff

Jeśli chodzi o śniadania to myślę, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Są tu śniadania zarówno na słono, jak i na słodko.

Dla fanów jajek – do wyboru omlety lub jajecznica, dla fanów śniadań na bogato – jajko sadzone, bekon, frankfurterki, dla fanów placuszków – pankejki z owocami- porcja całkiem spora co widać na zdjęciu poniżej. Ponadto jest też śniadanie bezglutenowe (śniadanie FIT)! Placuszki bezglutenowe z twarożkiem i sałatką. Owe placuszki chyba najmniej mi smakowały, za to pankejkii omlety były całkiem całkiem. Podobno śniadanie z jajkiem sadzonym też niczego sobie.

Do większości zestawów podawane jest też pieczywo.

śniadanie na mokotowie

Ceny w sumie trochę wygórowane – zestaw śniadaniowy kosztuje 18 zł, ale w tym jest mała kawa lub herbata gratis.

Całkiem szczerze to lubię Moko-tuff, bo czuję się tu na luzie. Dają duże cappucino, a obsługa jest bardzo miła. Jedzenie też jest smaczne i miło mi się w tym miejscu przebywa.

To co? Idziesz na śniadanie do Moko-tuff? :)
Moko-tuff
al. Niepodległości 92/98 lok. 124

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *