share week 2016

Share Week 2016 – blogi warte Twojej uwagi

To już 5 edycja Share Week, czyli tydzień w którym polecamy treści, blogi, strony warte obserwowania, czytania i korzystania z wiedzy na nich zawartej.

share week 2016

Share Week organizowany jest przez Andrzeja Tucholskiego. Pomysł dla mnie rewelacyjny. Co roku odkrywam nowe miejsca w sieci, których staję się wierną czytelniczką. Cieszy mnie to, że Andrzej kontynuuje ten cykl i w tym roku podwójnie biorę w nim udział. Tutaj oraz na moim blogu achmielewska.com, gdzie skupiłam się na blogach dotyczących e-commerce, e-marketingu i biznesu. Tu polecę Ci lżejsze treści: i związane z kulinariami, i z blogowaniem i z życiem.

1. Jeśli lubisz piec słodkości i je dekorować to źródłem inspiracji, porad i przepisów jest blog Bakarella. Autorka bloga tworzy słodkie dzieła sztuki – słodkie z wyglądu, słodkie też w smaku. Ja jestem jej fanką i z podziwem oglądam jej słodkości.

2. Chcesz się nauczyć robić dobre zdjęcia aparatem? Chcesz wiedzieć jak robić zdjęcia na Instagrama? Chcesz poznać tajniki Photoshopa? W tym pomoże Ci Natalia z Jest Rudo, która nie dosyć, że uczy i inspiruje, to jeszcze ruszyła ze swoim sklepem internetowym, w którym kupisz gotowe “filtry” do photoshopa. To moja kolejna idolka :)

3. Uczysz się angielskiego? Szukasz ciekawych, dobrze przygotowanych i mobilizujących do nauki materiałów w sieci? Znajdziesz je w jednym miejscu, gdzie codziennie są publikowane treści z innych stron dotyczących nauki języka angielskiego. Taki agregator dla uczących się angielskiego.

Zachęcam Cię także do przejrzenia stron, które polecam w Share Week 2016 na moim drugim blogu achmielewska.com, a także do podzielenia się ciekawymi stronami, które Ty przeglądasz z wypiekami na twarzy ;)

Poprzednie edycje, w których brałam udział  to:

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Dodaj komentarz