Pozwól sobie na przyjemności

Ostatnio poproszono mnie o wypowiedź dotyczącą oszczędnego i rozsądnego kupowania żywności- przecież smacznie wcale nie musi oznaczać drogo!

Mądre wybory zakupowe dotyczą nie tylko kupowania żywności – one dotyczą także zakupu ubrań, książek czy sprzętu AGD. Dotyczą wszystkiego.

Zamiast iść do pierwszego lepszego sklepu i kupić co aktualnie planujemy kupić dobrze zrobić mały research. Ja go zawsze robię w Internecie i zazwyczaj w Internecie kupuję.
Już dawno temu przerzuciłam się na zakupy internetowe- dużo wygodniej, taniej i robię je kiedy chcę. A ile czasu oszczędzam! Czasu i pieniędzy.

Shopping in London

Mam swoje ulubione sklepy- wiem czego się spodziewać po jakości towaru, szybkości realizacji zamówienia i obsłudze klienta. Jedne robią to lepiej, inne gorzej, ale są sprawdzone i nie mam czego się obawiać. Nie są to najtańsze sklepy, ale ja sobie z tym bardzo dobrze radzę :) Po prostu korzystam z serwisu picodi.pl , który agreguje promocje i kody rabatowe większości “moich sklepów”. Mam potrzebę zakupową, to wchodzę na picodi.pl, sprawdzam gdzie są najlepsze promocje i przez serwis przechodzę do sklepu. Mogę sobie porównać promocje w różnych sklepach bez konieczności wchodzenia do każdego sklepu z osobna.

kodyrabatowe
Chcę zrobić zakupy spożywcze? Sprawdzam, który sklep daje mi największą zniżkę albo ma najfajniejszą promocję i kupuję.
Podobnie z ubraniami czy droższymi rzeczami – tu zaoszczędzić można najwięcej- 10% przy zakupach za 500zł to już 50zł w kieszeni. Te 50zł można przelać na konto oszczędnościowe lub wydać na dobry obiad.
I nie mówcie mi, że nie macie czasu na takie zabawy.

Pomyślcie ile przyjemności można sobie “kupić” za zaoszczędzone pieniądze! :)

 

Wpis powstał we współpracy z Picodi.pl

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Dodaj komentarz