…piękne święta…

Zbliżają się święta.

Szalejemy w kuchni, robimy zapasy, myślimy i powoli kupujemy prezenty pod choinkę.

Niebawem udekorujemy mieszkania, ubierzemy choinkę, a budzić nas będzie zapach pierniczków.

Pięknie! Niestety nie każdy będzie mieć tak pięknie, bo po prostu ma liczniejszą rodzinę i nie może hucznie świętować.

Z tego powodu wiele osób, które mają „lepiej” stara się pomóc. Organizowane są różne akcje charytatywne, zbiórki żywności czy inne formy pomocy.

Jedną z takich akcji jest „Szlachetna paczka”, w której postanowiłam wziąć w tym roku udział. Zachęcili mnie do tego znajomi, którzy w tamtym roku też pomagali. Zresztą zachęcać mnie nie musieli, bo z przyjemnością przyłączyłam się do akcji i pomogłam jak tylko umiałam, choć sama do bogaczy nie należę.

Wielkie ukłony należą się firmie AB Foods Polska, która wsparła mnie dużym kartonem produktów marki BLUE DRAGON, PATAK’S i TWININGS. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i rodziny, której wspólnie pomagamy.

Od siebie dorzuciłam jeszcze trochę produktów spożywczych, nadliczbowych zeszytów dla dzieci i babcinych przetworów.

Piszę o tym nie dlatego by pokazać jaka jestem fajna, ale po to, że nawet jeśli nie mamy wiele, to możemy choć w niewielkim stopniu wspomóc innych. Do czego Was szczerze zachęcam. A jeśli w tym roku już nie zdążycie , to za rok też będą potrzebujący, którym możecie wspólnie zapewnić piękne święta!

PS Wam też życzę wesołego Mikołaja, bo taki jest najlepszy :)

 

Blogerzy wspierają Szlachetną Paczkę

Spodobał się wpis?
Podziel się.
  • nawet jeśli ktoś w tym roku nie zdąży się do szlachetnej paczki dołączyć, to zawsze jest ktoś w naszej okolicy, kto ma mniej niż my.

    • dokładnie! warto pomagać :)