Lodziarnia Malinova

Lodziarnia Malinova – najlepsza lodziarnia w mieście

To nie mógł być przypadek.
Takie rzeczy nie dzieją się od tak sobie. Po lodowej sobocie w Lawendowym Domu, gdy myślałam, że na lody nie spojrzę przez rok, tak się wtedy nimi objadłam, trafiłam do lodziarni- i to 2 razy w 1 tygodniu.
I to nie do zwykłej lodziarni, bo podobno najlepszej w mieście!
Kurczak pojawił się w Lodziarni Malinova.

Lodziarnia Malinova

Do pierwszej wizyty byłam sceptycznie nastawiona, przejedzona lodami, głodna i pragnąca obiadu. Jedna bardzo szybko mój sceptycyzm poszedł w odstawkę.
Lokal z zewnątrz jakoś nie zachęcał mnie specjalnie swym wyglądem. Ot zwykła lodziarnia, w pomazanym budynku, nadającym się do odmalowania. Jednak tłumy na zewnątrz i tłumy w środku dały mi do myślenia.

Lodziarnia Malinova

W środku lokal wyglądał poprawnie, stoliki do siedzenia, czysto i przestronnie. Trochę mnie zszokowała cena za gałkę- 5zł! Toż to karygodne, choć z drugiej strony pomyślałam, te lody muszą być pyszne skoro tyle ludzi, taka cena…
Jako, że moim ulubionym smakiem jest smak śmietankowy taki też zamówiłam i… prawie upadłam z wrażenia. Te lody okazały się przepyszne, a cena w stosunku do smaku naprawdę niewielka! Szybko zrozumiałam skąd określenie “najlepsza lodziarnia”! Jedyne co mi w nich przeszkadzało to słodki wafelek, wolę jednak te mniej słodkie, tradycyjne.
Wzięłam też kawę cappucino, której też nie mogę nic zarzucić, no może jedynie jej za małą ilość.

Lodziarnia Malinova

Lodziarnia Malinova

Za drugim razem wybrałam się z użytkownikami serwisu Yelp.pl (bardzo fajny, wiarygodne recenzje różnych firm i lokali, bo użytkownicy są w większości jawni). Skorzystałam z okazji do wyjścia oraz tego, że Yelp fundował nam lody. Ciężko nam było się pomieścić, bo jednak lokal nie jest przystosowany do większych grup osób- jak to lodziarnia, jednak daliśmy radę.

Ja chciałam spróbować lody o smaku kawowym, ale niestety tego dnia akurat ich nie było. Zamówiłam więc sprawdzone śmietankowe. Potem żałowałam, bo jak spróbowałam smaku orzechowym oniemiałam z wrażenia! Jeszcze lepsze, następnym razem je biorę!
Z całego serca polecam Wam tą lodziarnię i naprawdę warto wydać 5zł za gałkę tych lodów!

Lodziarnia Malinova

Z tego co wiem wraz z Yelp.pl będziemy testować inne lodziarnie i moja ocena może się zmienić, ale teraz daję jej 5 /6, bo zawsze może być lepiej ;)

 

 Lodziarnia Malinova

Aleja Niepodległości 130 Warszawa‎
22 849 87 32

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

6 odpowiedzi

Dodaj komentarz