Pamiętacie konkurs z przyciskiem Cook’d. Wykazaliście się wówczas takim zaangażowaniem, że zrezygnowałam ze swojej nagrody (dzięki Wam i ja wygrałam) i część jej przekazałam wówczas dla uczestników, a część zostawiłam na kolejny konkurs. Wreszcie przyszedł czas na jego zorganizowanie. Ponieważ część nagród stanowią rewelacyjne książki z niestandardowymi przepisami na kaszę i ryż to tematem tego konkursu będzie eksperymentowanie z kaszą i ryżem!
Do wygrania są:
I nagroda– Bon o wartośći 150zł na zakupy w FabrykaForm.pl oraz książka Zaskakująca kasza i ryż Marioli Białołęckiej + ugotowanie zwycięskiego dania w Eksperymentalnej Kuchni
2 Wyróżnienia – książka Zaskakująca kasza i ryż Marioli Białołęckiej
Co musisz zrobić? Zaskocz mnie swoim pomysłem na danie z kaszą lub ryżem w roli głównej. Może to być sam przepis, ale im bardziej kreatywnie przedstawisz swój pomysł tym lepiej. Zdjęcia, obrazki, wierszyki itd. będą dodatkowo punktowane.
A jeśli dodasz/pozwolisz dodać swoje zgłoszenie (zdjęcia dania,przepisu, rysunku) do albumu Kasza&Ryż na FB (klik) to jeszcze więcej punktów dostaniesz ;)
Polubienie fanpage eksperymentalnie.com też zwiększa szanse!
Zgłoszenia ślijcie na adres aga[at]eksperymentalnie.com lub zostawcie w komentarzach pod wpisem.
Konkurs trwa od dziś do 23:59, 20.11.2013 (z możliwością przedłużenia), a ogłoszenie wyników nastąpi do 22.11.2013r.
1 osoba może zgłosić tylko jeden przepis.
Do dzieła zatem!
13 odpowiedzi
Bardzo fajny konkurs. Lubię kreatywne konkursy :) Przygotuję coś :)
bardzo mnie to cieszy! książka jest naprawdę super, warto o nią zawalczyć!
czy można zgłosić więcej niż jeden przepis?:)
dobre pytanie! nie, proszę tylko jeden, zaraz uzupełnię w opisie konkursu :)
A ja już wzięłam udział, mam nadzieję, że e-mail dotarł ;)
Bardzo fajny konkurs!
tak tak, przepraszam, że z opóźnieniem odpisałam
ile zdjęć można przesłać do jednego przepisu
Jaka liczba zdjęć może być przesłana do przepisu ?
zdjęć można kilka ale jednego dania :)
Ja dodaję swoją sałatkę z pęczaku z grillowanymi warzywami . Zaraz wysyłam na maila bo mam zdjęcia :)
super czekam :)
Nie mogłam się zdecydować: zupa z ciecierzycą, czy tartaletki. Postawiłam jednak na słodycze, bo tych u Ciebie ostatnio sporo ;)
https://belkoty.blogspot.com/2013/11/kasza-i-ryz-na-cay-dzien.html
Zaraz dodam się na FB :)
Przepraszam bardzo ale na jaki mam wysłaś adres zgłoszenie? Wyskakuje mi informacjaże w danym mailu znajduję się błąd i wysłanie jest niemożliwe .W miejsce at mam wpisać @ ?