Konkurs – Eksperymentalnie z Kaszą i Ryżem

Pamiętacie konkurs z przyciskiem Cook’d. Wykazaliście się wówczas takim zaangażowaniem, że zrezygnowałam ze swojej nagrody (dzięki Wam i ja wygrałam) i część jej przekazałam wówczas dla uczestników, a część zostawiłam na kolejny konkurs. Wreszcie przyszedł czas na jego zorganizowanie. Ponieważ część nagród stanowią rewelacyjne książki z niestandardowymi przepisami na kaszę i ryż to tematem tego konkursu będzie eksperymentowanie z kaszą i ryżem!

Konkurs Kaszaandryz

 

Do wygrania są:
I nagroda– Bon o wartośći 150zł na zakupy w FabrykaForm.pl oraz książka Zaskakująca kasza i ryż Marioli Białołęckiej + ugotowanie zwycięskiego dania w Eksperymentalnej Kuchni
2 Wyróżnienia – książka Zaskakująca kasza i ryż Marioli Białołęckiej

Co musisz zrobić? Zaskocz mnie swoim pomysłem na danie z kaszą lub ryżem w roli głównej. Może to być sam przepis, ale im bardziej kreatywnie przedstawisz swój pomysł tym lepiej. Zdjęcia, obrazki, wierszyki itd. będą dodatkowo punktowane.
A jeśli dodasz/pozwolisz dodać swoje zgłoszenie (zdjęcia dania,przepisu, rysunku) do albumu Kasza&Ryż na FB (klik) to jeszcze więcej punktów dostaniesz ;)
Polubienie fanpage eksperymentalnie.com też zwiększa szanse!

Zgłoszenia ślijcie na adres aga[at]eksperymentalnie.com lub zostawcie w komentarzach pod wpisem.

 

Konkurs trwa od dziś do 23:59, 20.11.2013 (z możliwością przedłużenia), a ogłoszenie wyników nastąpi do 22.11.2013r.
1 osoba może zgłosić tylko jeden przepis.

Do dzieła zatem!

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

13 odpowiedzi

Dodaj komentarz