Jak urządzić kuchnię?

Po #malowaniuwkurniku i rozjaśnieniu moich wnętrz wciąż wprowadzam zmiany w moim mieszkaniu. Małymi kroczkami, tu coś dokupię, tam coś przemebluje, tu odświeżę (albo umyję okna ;) czego nienawidzę).

Pokój jest już praktycznie gotowy, jeszcze tylko kilka drobiazgów muszę dobrać- np. poduszki na kanapę czy coś na ściany.

jak urządzić kuchnię?

W przedpokoju za wiele możliwości zmian nie mam, jednak planuję odświeżyć szafę – przemalować ją na bardziej radosny kolor- teraz jest taka nijaka.

Za to największy problem mam z kuchnią. Zresztą zawsze to był mój problem: jak urządzić kuchnię? No jak skoro nie wiem jaki styl mi się podoba.

Raz jestem zauroczona jasnymi, bialymi, minimalistycznymi kuchniami w stylu skandynawskim, innym razem padam z wrażenia gdy widzę nowoczesne kuchnie ale w wiejskim stylu, a jeszcze innym razem marzy mi się kuchnia pełna kolorów, radości, optymizmu.

kuchnia w stylu skandynawskim

kuchnia w stylu wiejskim

Przez to nie wiem jakie dodatki dokupować, w jakim kierunku iść. Godzinami siedzę na pintereście i szukam inspiracji. Ale im więcej oglądam i dumam w jakiej kuchni czułabym się najlepiej to chyba prym wiedzie ta ostatnia opcja.

jak urządzić kuchnię
Taka kolorowa kuchnia pozytywnie mnie nastraja, a że w kuchni spędzam najwięcej czasu to musi być mi w niej dobrze. Poza tym skoro pokój i przedpokój robię w wiosennych, radosnych kolorach to przecież kuchni nie urządzę w minimalistycznym czy wiejskim stylu. Jestem otwarta na eksperymenty, ale miszmasz stylistyczny w mieszkaniu to nawet dla mnie za dużo ;)

jak urządzić kuchnię

Uwielbiam wiosnę i chcę się nią cieszyć cały rok. Skoro na zewnątrz mogę tylko przez 3 miesiące to przynajmniej w mieszkaniu zrobię sobie wiosenny cały rok!

A jeśli tak jak ja szukasz wiosenny inspiracji (nie tylko do kuchni) to polecam Ci wiosenne ebooki: Wiosna w domu i ogrodzie oraz Wiosna ach to ty! Na pewno coś Cię zainspiruje :)
Ty też nie wiesz jak urządzić kuchnię? A może pochwalisz się swoją kuchnią i mnie zainspirujesz? :)

źródła zdjęć: frame.bloglovin.com, boligpluss.no, heidipiron.com, savvyhomeblog.com, buzzfeed.com, thecottagemarket.com, flickr.com, the36thavenue.com, connie-livingbeautifully.blogspot.com,countryliving.com,diynetwork.com, inspiratie-interieur.nl

Wpis powstał we współpracy z Westwing.pl

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Dodaj komentarz