jak udekorowac wielkanocny stol

Jak udekorować wielkanocny stół – ozdoby wielkanocne i sztućce

Jeśli chcesz udekorować dom na Wielkanoc, a jeśli tak jak ja nie masz do tego smykałki to ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Pokażę Ci jak udekorować wielkanocny stół co nada wystarczająco świątecznego klimatu mieszkaniu.

 

przepisy bezglutenowa wielkanoc

Nie musisz wieszać wszędzie królików i kurczaków, w zupełności wystarczy kilka wielkanocnych elementów na stole. I sprzątania potem mniej i nie przesadzisz z ozdobami – bo przesadzić zawsze łatwo. zwłaszcza że ozdób wielkanocnych jest ogrom i jeśli się na tym nie znamy (ja się nie znam) to trudno zwizualizować sobie ich rozmieszczenie. Potem kupujemy za dużo, potem wszystko chcemy użyć i w mieszkaniu robi cyrk, a nie świąteczny nastrój ;)

Wiem, jestem okrutna, ale tak jak minimalistką nie jestem, tak w kwestii dekoracji świątecznych już tak. Nie znam się, nie umiem, to nie moja bajka. Nie mówię nie dekoracjom wielkanocnym, absolutnie to nie tak. Po prostu uważam, że lepiej nie kombinować jeśli się na tym nie znamy. Nie musimy przecież znać się na wszystkim. Lubię ładnie udekorowane domy czy mieszkania na święta, przykładowo moja mama ma do tego smykałkę i mimo ogromu ozdób jakie wykorzystuje to całość prezentuje się świetnie, z tzw. smakiem. Ja po mamie zdolności dekorowania mieszkania nie odziedziczyłam i ograniczam się do minimum. To minimum to zwykle tylko dekorowanie stołu na święta ;)

W związku z tym w tym wpisie pokaże Ci jak udekorować wielkanocny stół – prosto, minimalistycznie i ze smakiem :)

Na blogu jest już wpis o dekoracjach na Wielkanoc – zobacz Dekoracje Wielkanocne- inspiracje. Pokazywałam też jak złożyć serwetki na wielkanocny stół (klik). Dziś zatem porcja kolejnych inspiracji na udekorowanie wielkanocnego stołu.

https://youtu.be/gjCvsTK5dJo

https://youtu.be/6eO3u0kkxbQ

Pomysły na dekoracje wielkanocnego stołu znalazłam w sieci. Teoretycznie mogłam sama wszystko zrobić i pokazać własne zdjęcia, ale po co powtarzać coś co już ktoś zrobił. Nie jestem pomysłodawcą tych dekoracji na wielkanocny stół, to tylko zebrane przeze mnie inspiracje, którymi się z Tobą chcę podzielić.

Zatem łap moje ulubione inspiracje dot. tego jak udekorować wielkanocny stół – każde zdjęcie linkuje do źródła, w którym znalazłam inspirację :)

dekoracje wielkanocne

 

sztućce wielkanoc ozdoba

stół wielkanocny dekoracje

 

dekoracje wielkanocny stół

serwetki wielkanocny stół

jajka wielkanocne ozdoby

serwetki na wielkanocny stół

obrączki na serwetki

ozdoby na wielkanocny stół

proste ozdoby na wielkanoc

sztućce wielkanocny stół

jak-udekorować-wielkanocny-stół

jak-udekorować-wielkanocny-stół

/wielkanocne-ozdoby

/wielkanocne-ozdoby

/wielkanocne-ozdoby

ozdoby-wielkanocne

dekorowanie-wielkanocnego-stołu

I jeszcze kilka szablonów do wydrukowania, które pomogą Wam udekorować wielkanocny stół. Większość z tych szablonów znajdziesz tu.

zajączek-szablon-wielkanoc

owieczka-szablon-wielkanoc

wielkanocny-zajączek-szablon-wielkanoc

kurczaczek-szablon-wielkanoc

owieczka-szablon-wielkanoc

zajączek-szablon-wielkanocny.jpg

zajączek-szablon-wielkanoc

Mam nadzieję, że teraz już wiesz jak udekorować wielkanocny stół, a inspiracje które znalazłam pomogą także Tobie. I pamiętaj, jeśli nie czujesz się pewnie w dekorowaniu mieszkania na święta to: im mniej tym lepiej ;)

 

przepisy bezglutenowa wielkanoc

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i może Twoi znajomi też nie wiedzą jak udekorować wielkanocny stół to proszę podziel się z nimi w tym wpisem lub udostępnij go na Facebooku!

 

sprawdzone przepisy bezglutenowe

 

 

 

 

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Dodaj komentarz