Idzie nowe…

Wiosna się zbliża, czuć ją już w powietrzu, a z wiosną zawsze coś nowego czuć. Ja też czuję, że idzie nowe, czuję to w sobie i dookoła mnie.

Słońce, przejrzyste niebo i wiosenny zapach (no wiecie, taki że czuć wiosnę) zawsze nastraja mnie pozytywnie. Daje kopa do działania i pobudza moją kreatywność, przez co zamiast burzy myśli w stylu: spać, nie chce mi się, co się odwlecze to…, mam w głowie nawałnicę pomysłów, każdy lepszy od poprzedniego, a mój notatnik pęka w szwach.

No właśnie, nawet notatnik zakupiłam. Taki papierowy, analogowy, do pisania długopisem, z czystymi kartkami by nie żadne tam kratki czy linie nie rozpraszały. Ten notatnik jest też pamiętnikiem. Tak, postanowiłam przelewać myśli na papier, bo czuję, że muszę ich nadmiar wyrzucić z głowy, a word jest dla mnie taki bezpłciowy.

Pamiętnik

Idzie nowe. Czuję to, widzę to, wszystko się zmienia…

Zmienił się też Kurnik. Przez kilka lat planowałam przemalować obrzydliwie niebieskie ściany na biało- by było jaśniej, trochę sterylniej, tak jak lubię. Białe ściany przyjmą wszystko- nie tylko czerwone wino, ale też myśli. I wreszcie zebrałam się w sobie i je przemalowałam (nie sama, ale o tym w innnym wpisie).

IMG_20150313_210132

Idzie nowe. Kurnik się zmienia, zmienia się też moje samopoczucie w nim.

Zmieniają się też moje nawyki. Nie jem już zupek chińskich (co mi przefarbowały zęby), bardziej dbam o to co jem, zgodnie ze swoim noworocznym postanowieniem. Nie jest jeszcze idealnie, ale idzie ku lepszemu. Ja więcej się ruszam i mniej wrzucam w siebie siana, a więcej jedzenia.

Somersby Elderflower Lime

Idzie nowe… Idzie nowe Somersby! Do świętej dwójki, czyli Somersby Apple Cider i Blackberry dołącza Somersby Elderflower Lime! Wreszcie święta trójca będzie razem, a my w zależności od nastroju, aury i towarzyszących przekąsek będziemy mogli wybrać najlepiej pasujący smak.

Nowy smak Somersby to połączenie wyrafinowanego smaku bzu i orzeźwiającej limonki. Smak idealny na lato, na orzeźwienie i jeszcze większe pobudzenie kreatywnych myśli. Poza tym super sprawdza się na babskie spotkanie przy plotkach i sałatce :)

Somersby Elderflower Lime

Czujesz wiosnę w Somersby Elderflower Lime? Ja czuję! Na zdrowie! :)

#Somersby #ElderflowerLime

Wpis powstał we współpracy z Somersby.

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

4 odpowiedzi

Dodaj komentarz