Dlaczego lubię kupować przez Internet?

“Jestem uzależniona od zakupów internetowych” – to było moje pierwsze zdanie na kongresie eHandlu, na którym miałam przyjemność powiedzieć kilka zdań o zakupach w Internecie.

Tak, to prawda, jestem uzależniona od zakupów internetowych i co więcej, już prawie nie potrafię kupować w sklepach stacjonarnych. Wchodzę do sklepu i sie gubię, mam mętlik w głowie i szybko wychodzę.

Dlaczego lubię kupować przez Internet?

  • bo mogę je zrobić w domu, w środku nocy, w piżamie
  • bo nie muszę nosić toreb z zakupami, tylko mi je przywożą
  • bo jest cicho, nikt mnie nie szturcha, nie muszę stać w kolejkach do kasy czy przymierzalni
  • bo mogę na spokojnie przemyśleć: który kolor, którą książkę, ile mleka kupić
  • bo jest taniej :-)

Sklepy internetowe częściej od sklepów stacjonarnych robią rożnego rodzaju promocje i obniżki cen. A i darmowa dostawa jest coraz bardziej popularna. Od zakupów internetowych uzależniłam się przez newslettery, które każdego dnia przeglądam z uwagi na mój fach: e-mail marketing. Ponieważ staram się jednak uodparniać na promocje newsletterowe i przeglądam je czysto technicznie – inspiracja, kreatywność, typ promocji, to zaczęłam szukać okazji cenowych w innych miejscach :)

Idealnie do tego sprawdza się serwis Picodi.pl, który poprosił mnie o zapoznanie Was z jego możliwościami i zaletami zaglądania tam przez zakupami online. Co oczywiście i ja często robię :-) Najprościej ujmując to skarbnica wszelkich kuponów, kodów rabatowych i promocji w większości dobrych sklepów internetowych w Polsce. Ale nie tylko, bo także LOT daje zniżki na bilety czy McDonald’s na Maca ;)

kody rabatowe

Picodi.pl możesz wykorzystywać na różne sposoby. Możesz skorzystać z wyszukiwarki, wyszukać sklep w którym chcesz zrobić zakupy i zobaczyć jakie promocje aktualnie oferuje.
Możesz też iść po prostu na łowy, bez celu i sprawdzić jakie dziś są najlepsze promocje, zz których warto skorzystać. Zwykle okazja budzi potrzebę :) Co jest fajne to to, że oprócz wersji przeglądarkowej, dostępna jest też aplikacja mobilna, a zakładając konto w serwisie, możesz wybrać jakie promocje i z jakich sklepów najbardziej Cię interesują.Aplikacja dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i IOSa.

lubię kupować przez Internet

Możesz też wybrać ulubione kategorie – nie tylko sklepy!

zakupy internetowe
Zakupy internetowe są po prostu bardzo wygodne, a z Picodi.pl jeszcze przyjemniejsze ;) ! No i umówmy się, kto nie lubi kupować taniej jeśli może?

Wpis powstał we współpracy z Picodi.pl

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz