Zdrowy lunch w Warszawie

Zdrowy lunch w Warszawie – MILANOVO Bread & Wine & Cafe

Chcesz zjeść zdrowy lunch w Warszawie i to najlepiej na Mokotowie? Poznaj MILANOVO Bread & Wine & Cafe – tu właśnie zjesz zdrowy lunch na Mokotowie!

Jadasz czasem lunch na mieście? Chcesz spotkać się biznesowo na kawie i lekkim posiłku w porze obiadowej? A może chcesz poznać nowe miejsce na pyszne i zdrowe śniadanie w Warszawie? Ja jakiś czas temu poznałam takie miejsce na Mokotowie na ulicy Puławskiej i zostałam nim oczarowana.

lunch na mokotowie

milanovo puławska

MILANOVO to idealne miejsce na zdrowy lunch lub śniadanie na mieście.

Restauracja szczyci się pieczywem własnego wypieku i pastami do niego własnego wyboru, a śniadania podawane są przez cały dzień. Początkowo bałam się, że nie znajdę tu nic dla siebie (z uwagi na nietolerancję glutenu), ale niepotrzebnie. Są tu ciekawe propozycje koktajli, sałatek i zup. Zresztą niektóre z serwowanych tu dań zaprezentowane są w galerii zdjęć o tu.

zdrowy lunch w warszawie

menu milanovo

 

Zaskoczyła mnie przemiła obsługa potrafiąca nienachalnie zagadać i wejść w krótką, wesołą pogawędkę. Bez wyczuwanej sztuczności czy często widocznej w wielu restauracjach niechęci do pracy. Tutaj tego absolutnie nie doświadczyłam.

https://youtu.be/M20hFq7roVM

Dla osób, które nie mają problemów z pszenicą i glutenem to będzie raj na ziemi, właśnie z uwagi na własnego wypieku pieczywo, w tym gofry i croissanty, a także różnego rodzaju pasty własnej roboty.

Kawa jest tu też niczego sobie, a plus dla nich, że mają także mleko bez laktozy (roślinne też, ale to chyba już standard w Warszawie).

Zdrowy lunch w Warszawie

Ja zamówiłam sałatkę Kroko z pieczoną piersią z indyka na roszponce, a znajomy zupę – chowder z indyka. Mi sałatka bardzo smakowała, znajomy chyba też był zadowolony. Kawa jak już wspomniałam, bardzo smaczna.

Każdego dnia mają inne promocje, a przynajmniej mieli, bo byłam tam niestety jakiś czas temu i jak wiadomo wszystko mogło się zmienić, ale podejrzewam, że nie zmieniło się smaczne jedzenie i wyjątkowe podejście do klienta!

Jak oceniam MILANOVO Bread & Wine & Cafe? Oczywiście 5/6 :)

MILANOVO Bread & Wine & Cafe
Puławska 142 / róg Woronicza, naprzeciwko Królikarni.
Tel: 22 258 14 24

 

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz