topper na tort weselny

Jak wybrać topper na tort weselny? Poznaj nasze podpowiedzi

Twój wymarzony, długo wyczekiwany dzień ślubu i wesela zbliża się wielkimi krokami? Najwyższy czas zatem zadbać o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły! Kilka miesięcy przed weselem warto zamówić rozmaite dodatki, a wśród nich powinien znaleźć się topper na tort weselny. Nie wiesz, na jaki się zdecydować? Zastanawiasz się, co powinien przedstawiać? Przeczytaj zatem nasz poniższy artykuł, a wszystko stanie się jasne.

Topper na tort weselny – co to takiego?

Zanim podpowiemy, jak wybrać, chcemy wyjaśnić, czym tak właściwie jest topper na tort weselny. Jest to rodzaj dekoracji wypieków, która umieszczana jest na szczycie lub na boku tortu za pomocą szpikulca. Stanowi swego rodzaju zwieńczenie całości i podkreśla celebrowaną okazję. Toppery przybierają różne formy – mogą mieć postać napisów, dat lub prostych grafik. Wykonuje się je ze sklejki lub z plexi – w drugim przypadku toppery występują w wielu wariantach kolorystycznych. Jak wybrać idealny topper na tort weselny? O tym piszemy tuż poniżej.

Jak wybrać topper na tort weselny?

Jak z pewnością wiesz, wybór topperów na ślub i wesele jest naprawdę ogromny. Przekonać się o tym możesz, odwiedzając kategorię sklepu internetowego Miniowe Formy 3D, a dokładniej jego kategorię https://mf3d.com.pl/pl/c/Slubne/28. Na co zatem się zdecydować?

Dopasuj topper do wielkości i stylu swojego tortu

To, na jaki topper się zdecydujesz, zależy w dużej mierze od tortu weselnego – od jego wielkości, kolorystyki oraz stylu. Jeżeli decydujesz się na prosty, niezbyt duży tort, możesz pokusić się o wyróżniający się topper. Co powiesz na połyskujący napis w jednym z odważnych kolorów? Duży, piętrowy tort dobrze jest ozdobić dekoracją umieszczaną na jego boku, która wielkością będzie dopasowana do całości. Warto wybrać topper w kolorze, który wyróżni się na tle wypieku, zestawiając dwa kontrastujące odcienie, np. biel i czerń.

Napis, data, a może symbol?

Co umieścić na topperze na tort weselny? W tym przypadku nie ma jednej określonej zasady – ile par, tyle możliwości. Niektórzy decydują się na umieszczenie krótkiego cytatu, chwytliwego hasła, pełnych imion lub ich pierwszych liter, daty ślubu lub prostej, symbolicznej grafiki. Warto w tej sytuacji zdać się na siebie i swoje preferencje. Klasycznym rozwiązaniem są imiona zakochanych oraz data ich ślubu. Jeżeli jednak cenisz sobie minimalizm – znak nieskończoności, serce lub symbol obrączek umieszczony na boku tortu może być wyborem doskonałym.

Materiał powstał przy współpracy z MF3D.

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego