Sushi Warszawa – Sushi Rock na Mokotowie

Lubię jeść i robić sushi. Ale chyba bardziej lubię jeść, dlatego z przyjemnością wybrałam się ze znajomymi do restauracji Sushi na Mokotowie – Sushi Rock w samym Mordorze ;)

Sushi jadam dość często. Czasem robię je ze znajomymi w domu, czasem wychodzę do restauracji Sushi. Swoje ulubione miałam w centrum, dlatego ucieszyłam się, gdy znajoma poleciła mi restaurację Sushi na Mokotowie – w końcu bliżej!

sushi rock

Wybrałam się tam z 4 znajomych i zamówiliśmy duży zestaw różnych maków. Ponieważ byliśmy dosyć wybredni (tzn. ja- tylko pieczona ryba, koleżanka- tylko wege) to żaden zestaw nam nie podpasował. Jednakże Sushi Master nie robił problemów z małą modyfikacją zestawu za co na dzień dobry zaplusował u nas :)

Na dobry start ja zamówiłam sałatkę Wakame z ogórkiem, sezamem i płatkami migdałowymi, która naprawdę mi smakowała. Koleżanka natomiast zamówiła Miso.

zupa miso restauracja sushi na mokotowie

Potem przeszliśmy do maków. Nie pamiętam, który zestaw ostatecznie wybraliśmy, ale mieliśmy mix maków wege, z surową rybą i z pieczoną. Dodatkowo zamówiliśmy specjał szefa kuchni – coś ala pierożki w tempurze z pysznym nadzieniem (to na dole po prawej na 3 zdjęciu) i futomaki z awokado i migdałami.

Sushi na Mokotowie

Sushi na Mokotowie

sushi warszawa

Szczerze? Smakowało obłędnie! I nie piszę tego by komuś było miło, naprawdę byłam zachwycona. Może dlatego, że lubię jak jest dużo serka philadelphia, a tam go było naprawdę dużo – widać, że Sushi Master też go lubi ;)

Samo sushi prezentowało się prześlicznie. Nigdy nie widziałam tak podanych sushi. Serio – kolorowo i apetycznie. Sami zresztą widzicie jak kolorowo i kusząco wyglądają te sushi maki.

Brakowało nam niestety kawy. Tak, wiem kawa i sushi? Ale jednak po pracy marzyliśmy o kawie z ekspresu i jej nie było.

Czy polecam Sushi Rock na Mordorze? Tak, oceniam celująco! Zatem jeśli szukasz Sushi na Mokotowie to koniecznie idź do Sushi Rock.

restauracja sushi na mokotowie

Sushi Rock – Restauracja Sushi na Mokotowie

ul. Cybernetyki 7c
Warszawa, Mokotów
+48 (22) 403 90 20

Spodobał się wpis?
Podziel się.
  • Zawsze chodze do Sakany na sushi, ale lubie poznawac nowe miejsca, a do Mordoru czasami wpadam, wiec bede miala w pamieci Twoja recenzje Uwielbiam sushi, moglabym je jesc chyba codziennie :)