Peugeot 9X8 24H Le Mans

Peugeot 9X8 24H Le Mans – auto marzeń z klocków

Miłośnicy motoryzacji i klocków LEGO® już mogą zacierać ręce, bo pojawił się nowy model z serii LEGO® Technic. To długo wyczekiwany zestaw Peugeot 9X8 24H Le Mans, który zachwyca w każdym calu. Sprawdź, czego możesz się spodziewać po tym idealnie odwzorowanym modelu niesamowitego auta sportowego.

Peugeot 9X8 24H Le Mans – samochód prosto z wyścigów

Peugeot Le Mans to samochód, który po raz pierwszy zadebiutował w wyścigach długodystansowych w 2023 roku. Pojawił się wówczas w klasie LMH mistrzostw świata i stał się symbolem obchodów 100-lecia w Le Mans. Z zapartym tchem śledzili go fani motoryzacji, gdzie z wdziękiem pokonywał kolejne kilometry. Oczywiście nie zawiódł, tak jak nie zawiedzie Cię nowy zestaw od LEGO®. Już teraz możesz mieć w swoim domu ten długo wyczekiwany model, który swoją premierę miał w maju 2023 roku. Do tej pory zdążyły go ułożyć setki miłośników klocków i czterech kółek. Czy poddasz się tej ekscytującej rozrywce i do nich dołączysz?

Zestaw LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar – jak wygląda?

Zestaw LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans to model, który w skali 1:10 perfekcyjnie odwzorowuje pojazd z wyścigów. Dopracowano w nim każdy detal. Dzięki temu podczas składania poszczególnych elementów nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale także zapoznasz się z wnętrzem samochodu. Niczym prawdziwy mechanik zajrzysz do systemu hybrydowego z silnikiem tłokowym V6, podejrzysz modelową wersję silnika elektrycznego, a także zobaczysz z bliska, jak wygląda akumulator tej mechanicznej bestii. Będziesz także podziwiać perfekcyjnie zaprojektowane zawieszenie oraz układ kierowniczy. A to wciąż nie wszystko!

Model LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans został także wyposażony w elementy świecące w ciemności. To sprawia, że nawet w zaciszu swojego pokoju możesz poczuć się niemalże jak na prawdziwych wyścigach ulicznych.

Co wyróżnia zestaw LEGO® Peugeot Le Mans?

Zestaw LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans to nie tylko statyczny pojazd (choć i stojąc w bezruchu, robi ogromne wrażenie). Można nim poruszać, chwytając za kierownicę lub koło zębate na dachu. To pozwala nie tylko na zabawę w trakcie układania klocków, ale także później, kiedy model jest już gotowy. Wrażenie robią także dopracowane detale. Model w skali 1:10 posiada mnóstwo idealnie odwzorowanych elementów i mechanizmów, które razem tworzą potężną, robiącą wrażenie bryłę. Uzupełniają ją dedykowane grafiki oraz logo Peugeot i sponsorów, dodające charakteru całemu modelowi. To sprawia, że każdy miłośnik klocków LEGO® może mieć na swojej półce niemalże taki sam pojazd, który wystartował w głośnej, setnej edycji wyścigów Le Mans.

Zestaw LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans – wyzwanie, które warto podjąć

Zestaw LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans to aż 1775 elementów, których złożenie będzie nie lada wyzwaniem. Tuż po otworzeniu pudełka oczom ukazuje się mnóstwo kolorowych klocków, które na pierwszy rzut oka niekoniecznie do siebie pasują. Nic bardziej mylnego! Wszystko zostało skrupulatnie przemyślane, tak by po kilku godzinach fantastycznej rozrywki, powstał idealnie odwzorowany model Peugeot Le Mans. Do zestawu dołączona jest aplikacja LEGO® Builder, która jeszcze bardziej ułatwi Ci to zadanie. Znajdziesz w niej dokładną instrukcję oraz obracający się model 3D, dzięki którym budowa tej niezwykłej hybrydy będzie dla Ciebie prosta. Co więcej, składanie klocków możesz przerwać w każdym momencie i zapisać swoje postępy, choć prawdopodobnie ciężko Ci będzie oderwać się od tak wciągającego zajęcia.

Wymiary klocków LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans

Zestaw składający się z ponad 1700 elementów nie może być mały! Tak też jest w przypadku zestawu LEGO® Peugeot 9X8 24H Le Mans. Po ułożeniu wszystkich klocków Twoim oczom ukaże się majestatyczna bryła o 50 centymetrach długości, 22 centymetrach szerokości oraz 13 centymetrach wysokości. Dzięki temu bez najmniejszego problemu dostrzeżesz każdy detal tego fascynującego pojazdu. Jeśli więc myślisz o tym, aby stać się właścicielem lub właścicielką Peugeota Le Mans w pomniejszonej wersji, już teraz przygotuj dla niego godne miejsce w swoim domu.

Kto może zbudować model Peugeota Le Mans?

Zestaw PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar został stworzony z myślą o pełnoletnich miłośnikach klocków LEGO®. Jeśli więc skończyłeś(-aś) 18 lat, uwielbiasz składać i dopasowywać do siebie kolorowe elementy, a ponadto interesują Cię komplety, nad którymi będziesz musiał(a) spędzić co najmniej kilka godzin, jesteś w dobrym miejscu. Ten zestaw z pewnością Cię nie zawiedzie! Co więcej, Peugeot 9X8 24H Le Mans przypadnie Ci do gustu jeszcze bardziej, jeśli Twoje zainteresowania kręcą się wokół motoryzacji. Z zachwytem oglądasz silniki? Z wyrazami uznania wpatrujesz się w układy kierownicze oraz zawieszenia? Interesują Cię nowoczesne rozwiązania, które pozwalają rozpędzić samochód do dotąd nieosiągalnych prędkości? Twoją ciekawość z pewnością zaspokoi hybrydowy model Peugeota w pomniejszonej skali. Postaw na niego także wówczas, jeśli chcesz uczcić 100. rocznicę wyścigów w Le Mans. Dzięki temu zafundujesz sobie nie tylko długie godziny świetnej zabawy, ale także będziesz mieć w swoim domu niezapomnianą pamiątkę!

Artykuł sponsorowany.

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego