Kobieta przeglądająca się w lustrze

Zdrowie i uroda dzięki suplementom z MyBest Pharm

Nie można zaprzeczyć, że uroda i zdrowie skóry, włosów oraz paznokci to bardzo ważna rzecz dla wszystkich kobiet. Gładka skóra i lśniące włosy odejmują optycznie lat. Z kolei zdrowe, mocne paznokcie świadczą o dobrze odżywionym, silnym organizmie. Niestety – wiele czynników powoduje, że te naturalne wizytówki naszej urody i młodości zaczynają słabnąć. Jak temu przeciwdziałać?

Jak dbać o włosy, paznokcie i skórę?

Czynnikami, które mają zły wpływ na kondycję włosów, paznokci i skóry są między innymi: zła dieta, uboga w witaminy i składniki odżywcze, stres, przebyte choroby, wiek, tryb życia, używki. Włosy słabną poddawane częstym zabiegom fryzjerskim i zaczynają nadmiernie wypadać. Paznokcie kruszą się i łamią, a na skórze pojawiają zmarszczki, przebarwienia i niedoskonałości, będące wynikiem schorzeń, niewłaściwej pielęgnacji czy złego odżywiania.

Powodów takiego stanu może być zresztą bardzo wiele i każdy przypadek musi być rozpatrywany indywidualnie. Jeżeli jednak chcesz wzmocnić organizm, wzbogacić go w składniki odżywcze i dopomóc zdrowiu i urodzie, sięgnij po suplementy, których skład uzupełni to, czego być może brakuje w Twojej diecie. Takie suplementy znajdziesz na stronie MyBest Pharm – marki, która łączy innowacyjne podejście do medycyny naturalnej z dbałością o zdrowie i wykorzystuje moc, jaką dają połączone ze sobą witaminy, minerały i ekstrakty roślinne.

Co może znaleźć się w suplementach wspomagających zdrowie i urodę?

Suplementy zawierają prawdziwe bogactwo witamin i minerałów. Każdy składnik wspomaga na swój unikalny sposób:

  • cynk – wspomaga odporność i poprawia nastrój. Korzystnie wpływa na gojenie się ran. Wpływa na zdrowie włosów i paznokci;
  • selen – chroni przed stresem oksydacyjnym, dobrze wpływa na płodność, poprawia stan włosów i paznokci;
  • miedź – bierze udział w metabolizmie żelaza, zapobiega starzeniu się skóry;
  • niacyna – poprawia ukrwienie skóry głowy, ma dobry wpływ na wygląd włosów;
  • kolagen morski – regeneruje, odmładza i przywraca gładkość skórze;
  • kwas hialuronowy – nawilża, ujędrnia i odżywia skórę;
  • wyciąg ze skrzypu – przeciwdziała wypadaniu włosów;
  • wyciąg z pokrzywy – oczyszcza organizm, doskonale wpływa na włosy i paznokcie.

To tylko niektóre ze składników, zawartych w suplementach MyBest Pharm.

Wybierz suplement na mybestpharm.pl

Marka MyBest Pharm opracowała suplementy skutecznie działające dla zdrowia i dobrego wyglądu włosów, skóry i paznokci. Które warto poznać?

  • MyBest Beauty, wszechstronna regeneracja skóry, włosów i paznokci – suplement zawierający wszystko to, czego potrzebujesz, żeby Twoje włosy, paznokcie i skóra znów były w znakomitej kondycji, witaminy, minerały i wyciągi z roślin w dobrze przyswajanych kapsułkach;
  • MyBestCollaGEN suplement dla regeneracji skóry, zawierający trzy rodzaje kolagenu morskiego, wyciągi z roślin, witaminy i minerały.

Można też zdecydować się na zestaw tych dwóch suplementów. Dzięki nim kompleksowo zadbasz o skórę, jej jędrność i gładkość. Suplementy zapobiegają wypadaniu włosów i pobudzają nowe do wzrostu, dbając jednocześnie o zdrową skórę głowy. Paznokcie przestaną się łamać i kruszyć, stając się wyraźnie mocniejsze. Cenne naturalne składniki w połączeniu z witaminami pomogą Ci przywrócić równowagę.

Te i inne suplementy dostępne są na stronie mybestpharm.pl. Zapoznaj się z ofertą i zacznij wspomagać swój organizm od środka, zamawiając skuteczne preparaty i włączając je do swojej diety. Nie czekaj, zamów już dziś!

Artykuł promocyjny przygotowany przy udziale MyBest Pharm.

Podziel się
Facebook
Pinterest
Powiadom znajomego